קצת  יקר לא ?

ממשיכים במלחמה להורדת יוקר המחייה!

בהמשך לתקנות קידום תחרות בענף המזון של הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, מהיום מחוייבות גם רשתות הפארם לפרסם ולעדכן באופן מיידי את המחירים והמבצעים של המוצרים הנמכרים בכל אחת מחנויותיו... לכם רק נשאר להשוות בין המחירים ולהתחיל לחסוך כבר מהקנייה הבאה שלכם!

איך ניתן להשוות מחירים בין רשתות הפארם?

מהיום, מחירי המוצרים ברשתות הפארם מעודכנים אונליין באתרים של הרשתות וגם בלינקים הנמצאים באתר הרשות להגנת הצרכן, כך שאתם יכולים לבדוק ולהשוות מחירים בין הרשתות בכל רגע.

תכירו את הדרך הנוחה והפשוטה ביותר להשוות מחירים

הרשות להגנת הצרכן נתנה חסות, בהתאם לקריטריונים מוגדרים, למספר אפליקציות (יישומונים) חינמיות להשוואת מחירים. את האפליקציות המאושרות ניתן להוריד באפסטור ובגוגל פליי. האפליקציות מתעדכנות במחירים של הרשתות הפארם ומציגות עבורכם, בזמן אמת, את המחירים המשתלמים ביותר עבורכם באופן מיידי וללא כל עלות, כך שאתם יכולים להתחיל ולחסוך כסף כבר מהקנייה הבאה שלכם.

CHP Prisez MySupermarket

הכוח עובר לצרכנים
גם בקניות ברשתות המזון וגם ברשתות הפארם!

יוצאים לקניות ברשתות המזון או ברשתות הפארם? הקדישו מספר דקות להכנת רשימת קניות באחת האפליקציות להשוואת מחירים, שתבדוק ותשווה עבורכם אוטומטית בין רשתות המזון ורשתות הפארם ותציע לכם את הרשת בה סל הקניות שלכם הוא הזול ביותר! ואפילו תראה לכם כמה כסף חסכתם בכל קנייה.

ודרך אגב, גם במהלך הקניות מומלץ להשוות מחירים של מוצרים בודדים או מזדמנים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורם, ככה תבטיחו שהרשתות יילחמו על הכיס שלכם ויציעו לכם תמיד את ההצעות המשתלמו ביותר.