יצירת קשר

 
 

הרשות הינה רשות אכיפה ולכן פניות מתקבלות רק בכתב ואין אפשרות למתן מענה אנושי.
 ​

שם

תפקיד

דוא"ל

 

המידע יופנה למנהל תחום מודיעין

dl@fta.gov.il​​ 

אגם דניאל

עוזרת ראשית חקיקה מכרזים ואזרחי

Agam.Daniel@Economy.gov.il

אניטה יצחק

מנהלת אגף בכיר חקירות

Anita.Yiztachak@Economy.gov.Il

אפרת מאירי

מנהלת מחלקה בכירה חקיקה מכרזים ואזרחי

Efrat.Meiri@economy.gov.il

אריאל דיאמנט

מנהל מחלקה בכיר אכיפה מינהלית ופלילית

Ariel.Diamant@economy.gov.il

בתיה גוטל

כלכלנית ראשית

Bitia.Guttel@Economy.gov.il

דוד ימין

ממונה אכיפה מינהלית ופלילית

David.Yamin@Economy.gov.il

חנה וינשטוק-טירי

יועמ"ש הרשות

Hana.WeinstockTiri@Economy.gov.il

טימור זרין

מנהל תחום בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות

Timor.Zarin@Economy.gov.il

יובל קסטלמן

חוקר

כפיר גולדנברג

חוקר

מלכה אהרון

מנהלת תחום משאבי אנוש

Malka.Aharon@Economy.gov.il

משה כרמלי

חוקר

נורית שחר

רכזת לשכה בכירה

Nurit.Shachar@Economy.gov.il

ענת בן-עזרא

מנהלת תחום בכיר ראש מטה הרשות לסחר הוגן

Anat.Ben-EzraDukan@Economy.gov.Il

ראומה אפק-ששון

מנהלת תחום בכיר הדרכה קהילה וקשרי חוץ

Reuma.Apheksasson@Economy.gov.il

שגיא תמיר

מנהל תחום נהלים קנסות ועיצומים

Sagi.Tamir@economy.gov.il

שי אלרון

חוקר

שרה יצחק סיום

עוזרת ראשית אכיפה מינהלית ופלילית

Sara.YitzhakSiyum@economy.gov.il

מיכאל אטלן

הממונה על הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן

 
 
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו