• פתיחת שנת לימודים
  פתיחת שנת הלימודים בחינוך המקצועי ומעונות היום
  שר הכלכלה אריה דרעי, ייפתח את שנת הלימודים תשע"ו במוסדות החינוך שבאחריות משרד הכלכלה.
 • אירוע המזון הישראלי בטאיוואן
  אירוע המזון הישראלי הגדול בטאיוואן
  בנובמבר השנה, ימכרו כ- 200 סוגים שונים של מוצרי מזון ושתייה ישראלים בהשתתפות כ-20 חברות ישראליות ברשת הסופרים האיכותית ביותר בטאיוואן: City-Super. האירוע הוא בהמשך לאירועים קודמים שהתקיימו במטרה לפרוץ לשווקי המזון באסיה. בהובלת הנספחות המסחרית בטאיוואן.
 • Watec 2015
  כנס ותערוכת WATEC 2015
  תערוכת ווטק הינה אחת התערוכות הבינלאומיות המובילות בתחום המים. האירוע כולל גם כנס מקצועי וכנס משקיעים. ב"ביתן החדשנות" יציגו חברות סטארט-אפ ישראליות הפועלות בתחום המים.
 • הליך תחרותי
  הליכים תחרותיים לבחירת ארבעה מפעילי חממות טכנולוגיות
  תכנית החממות הטכנולוגיות של לשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה, יוצאת בימים אלו בשלושה הליכים תחרותיים, לבחירת ארבעה זכיינים שיקימו ויפעילו חממות טכנולוגיות לתקופה של שמונה שנים.
 • שהות אקדמאים בחו"ל
  בלימה בזינוק במספר האקדמאיים הישראליים השוהים ממושכות בחו"ל
  התכנית להשבת אקדמאים, המשותפת למשרדי הכלכלה, העלייה והקליטה, האוצר והוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) של המועצה להשכלה גבוהה בישראל, ובראשה עומד המדען הראשי של משרד הכלכלה, מציגים נתונים חדשים הבוחנים את בריחת המוחות הישראלית לחו"ל.
 • הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית
  הקמת הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית
  הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הקמת הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית. על פי החוק החדש, יישום המדיניות יתבצע באמצעות כלי התמיכה הקיימים ועל ידי פיתוח כלים חדשים ממגוון סוגים ובהתאם לצרכים המשתנים של התעשייה.
 • ביטול מכסים
  יבוטלו מכסי יבוא על 200 מוצרי אלקטרוניקה
  בשורת ענק לצרכנים וליצואנים! לראשונה, לאחר שני עשורים, הסכם ראשון של ארגון הסחר העולמי להפחתת מכסים: 54 מדינות החברות בארגון הסחר העולמי, בהן גם ישראל, הסכימו על ביטול מכסים הדדי למוצרי אלקטרוניקה.
 • התעמרות בעבודה
  שר הכלכלה בכנס בנושא התעמרות בעובדים במקום העבודה
  ​שר הכלכלה, אריה דרעי: "התורה מצווה לשמור על כבוד האדם – התעמרות בעובד גם מנוגדת לתורה ופוגעת בכבודו, אבל גם פוגעת באופן ממשי ביכולתו של העובד לתפקד וליצור במהלך יום העבודה ולכך יש השלכות ופגיעה גם במעסיק".
 • עסק ברשת
  רוצים להפוך את העסק לרשת? בואו לרשת!
  הצטרפו למסלול ההצלחה בשיווק דיגיטלי. סניפי המעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים במסחר מקוון ובשיווק באינטרנט כדי להגדיל את המכירות של העסק ברשת.
 
עצור גלילה
 
    

heiter.jpg 

כלים ומאגרי מידע

 

חיפוש טפסים ותשלומים

   
 
 
 
 
 

יחידות המשרד