• הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית
  הקמת הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית
  הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הקמת הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית. על פי החוק החדש, יישום המדיניות יתבצע באמצעות כלי התמיכה הקיימים ועל ידי פיתוח כלים חדשים ממגוון סוגים ובהתאם לצרכים המשתנים של התעשייה.
 • Watec 2015
  כנס ותערוכת WATEC 2015
  תערוכת ווטק הינה אחת התערוכות הבינלאומיות המובילות בתחום המים. האירוע כולל גם כנס מקצועי וכנס משקיעים. ב"ביתן החדשנות" יציגו חברות סטארט-אפ ישראליות הפועלות בתחום המים.
 • על קו ההזנק
  על קו ההזנק
  מגזין דיגיטאלי חדש ללשכת המדען הראשי - יולי 2015, עוסק הפעם בתכנית החממות הטכנולוגיות
 • שהות אקדמאים בחו"ל
  בלימה בזינוק במספר האקדמאיים הישראליים השוהים ממושכות בחו"ל
  התכנית להשבת אקדמאים, המשותפת למשרדי הכלכלה, העלייה והקליטה, האוצר והוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) של המועצה להשכלה גבוהה בישראל, ובראשה עומד המדען הראשי של משרד הכלכלה, מציגים נתונים חדשים הבוחנים את בריחת המוחות הישראלית לחו"ל.
 • ביטול מכסים
  יבוטלו מכסי יבוא על 200 מוצרי אלקטרוניקה
  בשורת ענק לצרכנים וליצואנים! לראשונה, לאחר שני עשורים, הסכם ראשון של ארגון הסחר העולמי להפחתת מכסים: 54 מדינות החברות בארגון הסחר העולמי, בהן גם ישראל, הסכימו על ביטול מכסים הדדי למוצרי אלקטרוניקה.
 • מחשבון פערי שכר
  רוצה לדעת אם יש פערי שכר מגדריים בארגון שלך?
  נציבות שוויון ההזדמנויות בעבודה בשיתוף "שוות ערך" משיקה את מחשבון פערי השכר המגדריים המאפשר לבצע ניתוח מגדרי של נתוני השכר בארגון. המחשבון בוחן פערים ברכיבי השכר השונים, לרבות שכר פנסיוני ושכר ברוטו.
 • התעמרות בעבודה
  שר הכלכלה בכנס בנושא התעמרות בעובדים במקום העבודה
  ​שר הכלכלה, אריה דרעי: "התורה מצווה לשמור על כבוד האדם – התעמרות בעובד גם מנוגדת לתורה ופוגעת בכבודו, אבל גם פוגעת באופן ממשי ביכולתו של העובד לתפקד וליצור במהלך יום העבודה ולכך יש השלכות ופגיעה גם במעסיק".
 • השוואת מחירים
  תקנות שקיפות מחירים (השוואת מחירים)
  חוק המזון (שקיפות מחירים) והתקנות מכוחו, מחייבים קמעונאי גדול לפרסם באתר אינטרנט את רשימת כל חנויותיו, את כל מוצרי המזון ומחיריהם הנמכרים בחנויות ומכלול המבצעים הקיימים בחנות. להלן קישורים לאתרי האינטרנט של הקמעונאים עליהם מוטלת החובה בחוק.
 
עצור גלילה
עצור גלילה
 
    


 

כלים ומאגרי מידע

 

חיפוש טפסים ותשלומים

   
 
 
 
 
 

יחידות המשרד