• עסקים קטנים ובינוניים - מוסר תשלומים
  הממשלה אישרה היום את חוק מוסר התשלומים לעסקים הקטנים והבינונים
  משרד הכלכלה והתעשייה ומשרד האוצר הביאו היום יום א' לממשלה, את הצעת חוק מוסר התשלומים שבאה להסדיר את מועדי התשלום לספקים – העסקים הקטנים והבינויים - בכל המשק.
 • דגל קולומביה ודגל ישראל
  קולומביה וישראל חתמו על הסכם שיתוף פעולה במו"פ
  בתחילת השבוע נחתם הסכם שת"פ במו"פ תעשייתי בין ישראל לקולומביה - הכלכלה הרביעית בגודלה באמריקה הלטינית. הסכם זה מצטרף לשורת הסכמים ביו ישראל למדינות אמריקה הלטינית בניהן: ברזיל, מקסיקו, ארגנטינה ואורוגוואי.
 • הסכם שכר גומלין
  הסכם רכש הגומלין של חברת הרכבות הקנדית
  לאחר הודעת משרד הכלכלה על הקפאת המכרז לאספקת 62 קטרים חשמליים לרכבת ישראל, הגישה חברת הרכבות הקנדית תכנית חדשה למימוש התחייבויותיה הכספיות במסגרת רכש גומלין.
 • מדד היצואנים הקטנים היציבים בישראל – רבעון שני 2015
  ברבעון השני של 2015 ירד היצוא של היצואנים הקטנים היציבים בישראל ירידה ב- 2.2% בהשוואה לירידה של 5.6% בסך הייצוא התעשייתי. הירידה ביצוא של היצואנים הקטנים היציבים היתה מתונה יותר מאשר הירידה שחלה בקרב היצוא של היצואנים המובילים (5.9%).
 • תכנית חדשה לעידוד חדשנות טכנולוגית למען אתגרי המגזר הציבורי
  המדען הראשי, בשיתוף המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית" במשרד לשוויון חברתי משיקים תכנית חדשה לעידוד חדשנות טכנולוגית אשר תשלב את תעשיית ההייי-טק המקומית בפעילות המיזם. התכנית תסייע ליזמים המציעים מענה לאתגרי המגזר הציבורי וצרכיו באמצעות טכנולוגיות חדשניות.
 • השקת תכנית קידמ"ה 2 לקידום התעשייה הישראלית בתחום הסייבר
  לשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה ומטה הסייבר הלאומי במשרד רוה"מ, מכריזים על השקת תכנית קידמ"ה 2 בהשקעה של מעל 100 מיליון ₪. התכנית תושק בתחילת 2016, והיא פורשת שורה של כלים מתקדמים משמעותיים לתעשיית הסייבר.
 • פורסמו שמות היבואנים הזוכים שיתחרו על הוזלת מחירי החמאה לצרכן
  טיב טעם, שופרסל, גולד פרוסט ונטו – אלו היבואנים הזוכים שיתחרו על הוזלת מחירי החמאה לצרכן
 • מגבירים את התחרות בשוק הבשר הטרי
  משרד הכלכלה והתעשייה מפרסם מכסות ליבוא בשר טרי פטור ממכס לשנת 2016, בהיקף של למעלה מ-7,000 טון. המטרה – הגברת התחרות והוזלת מחירים
 • תמונה: שוויון הזדמנויות בעבודה
  אתר חדש בנושא שוויון בזדמנויות בעבודה
  ​באתר ניתן למצוא, מדריכים, כלים ומידע שימושי לגבי אפליה בעבודה, דרכי התמודדות עם אפליה, אמצעים לקידום העסקה רב-גונית וערכי שווין במקום העבודה ועוד
 • אתר חדש בנושא בטיחות ובריאות תעסוקתית
  אתר האינטרנט החדש של מינהל הבטיחות מהווה צינור תקשורת חיוני עם גורמי השטח ואנשי מקצוע בתחומי הבטיחות והבריאות התעסוקתית. ומתעתד לשמש קשת רחבה של קהלי יעד מכלל ענפי המשק הישראלי.
 • אושרה תכנית לשילוב יוצאי אתיופיה בהיקף של 55 מיליון ש"ח
  הממשלה אישרה את תוכנית משרד הכלכלה והתעשייה לשילוב יוצאי אתיופיה בחברה הישראלית. ​היעד המרכזי: שילובם של אלפי עובדים ועובדות בתעסוקה איכותית והולמת, תוך הגדלת רמת ההשתכרות ושיעורי התעסוקה​
 • אתר חדש בנושא זכויות עובדים
  אתר חדש בנושא זכויות עובדים
  ​משרד הכלכלה והתעשייה משיק אתר חדש בנושא "זכויות עובדים". האתר החדש מרכז מידע לעובדים ולמעסיקים בנושא תנאי עבודה, שכר עבודה, חיפוש עבודה, פיטורים ועוד. עובדים/ות היכנסו וקראו על הזכויות המגיעות לכם. מעסיקים/ות קראו על החובות המוטלות עליכם. ​
 • אתר חדש למטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה
  אתר חדש בנושא שילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה
  ​באתר תמצאו את כלל התכניות, שמפעיל המשרד לטובת שילוב אנשים עם מוגבלות. האתר מעוצב בצורה נוחה וידידותית וכולל מידע שימושי וכלי סיוע עבור אנשים עם מוגבלות ומעסיקים המעוניינים להעסיק עובדים עם מוגבלות.​
 • עסק ברשת
  רוצים להפוך את העסק לרשת? בואו לרשת!
  הצטרפו למסלול ההצלחה בשיווק דיגיטלי. סניפי המעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים במסחר מקוון ובשיווק באינטרנט כדי להגדיל את המכירות של העסק ברשת.
 • צמיחה
  לראשונה: קרנות הון צמיחה להשקעה בעסקים קטנים בינוניים
  קוגיטו קפיטל ופנינסולה קרן צמיחה לעסקים בינוניים, נבחרו להקים את הקרנות הייעודיות לעסקים קטנים בהיקף השקעה כולל של כמיליארד ש"ח. החברות שנבחרו במסגרת מכרז יסייעו לעסקים שמחזורם השנתי אינו עולה על 100 מלש"ח.
 
עצור גלילה
עצור גלילה
 

    

 

אתר זכויות עובדים


אתר חדש בנושא בטיחות בעבודה 

כלים ומאגרי מידע

 

חיפוש טפסים ותשלומים

   
 
 
 
 
 

יחידות המשרד