משקאות חריפים תוצרת כחול לבן

 
 

​למשקאות חריפים היסטוריה ארוכה ורבת שנים, ולצריכתם בעולם ובכלל נלוות כמעט תמיד משמעויות אנתרופולוגיות נוספות מעבר לצריכת המשקה עצמו.

 

מה הופך משקה למשקה חריף?- משקאות חריפים מוגדרים אם כן כמשקאות שיש בהם אתנול, או בשמו המוכר יותר: אלכוהול. לאלכוהול יש השפעה על השותה אותו. לרוב היא מקושרת בהרגשת שמחה או רוגע. לכל עם יש את המשקאות החריפים הייחודיים לו, אך כולם בסופו של דבר מתבססים על רכיב האלכוהול מאותה הסיבה: השפעתו על מצב הרוח ויצירת תרבות שתיה ייחודית המתפתחת סביב צריכתו.
 
 
התרבות היהודית מלאה בעדויות לאורך ההיסטוריה על שתיה של משקאות חריפים, הכוללים בתוכם אלכוהול. בדת היהודית, שתיית יין, היא אירוע חגיגי המסמל לרוב מעמד ייחודי של שמחה או חג. יין הוא המשקה היחיד מבין המשקאות החריפים אשר זכה אפילו לברכה משלו: "ברוך אתה ה' אלוהינו מלך העולם, בורא פרי הגפן". היין הוא מצרך חשוב בקיומם של חגים וטקסים יהודיים אשר בהם שתיית משקאות חריפים, ובעיקר יין היא מנהג שיש לו שורשים אתניים והיסטוריים ארוכים ורבי שנים.
 
 
התעשייה הישראלית מתגאה בשלל יצרנים מקומיים אשר מייצרים בארץ שלל משקאות חריפים החל מעראק, דרך יינות ואף בירות.
שתיית משקאות חריפים בישראל היא בעלת מאפיינים ייחודיים של טעמים, מרקמים וצבעים ולמשקאות החריפים הישראלים צביון משל עצמם ופופולאריות גדולה בקרב הקהל הישראלי. ישראלים מעדיפים את הערק שלהם בעיקר מיצור מקומי וכך גם את יצור הבירות שלהם ביצור מקומי, הם, כמו היינות הישראלים יודעים לזהות את חוש הטעם הייחודי של הישראלי ולשרת אותו היטב.
 
 
בישראל יש משקאות חריפים אשר הצריכה שלהם גבוהה יותר מאשר מקומות אחרים בעולם בהשוואה לריכוז האוכלוסייה, לדוגמא הערק. הערק הפך בעיקר בשנים האחרונות למשקה פופולארי עממי במיוחד מבין המשקאות החריפים.
 
 
רבים מיצרני המשקאות החריפים בישראל, בוחרים גם הם לסמן בשנים האחרונות את מוצריהם בתו מיוצר בישראל המעיד על מקומיות היצור ועל המשמעויות המרכזיות הנלוות לכך: יצור מקומות עבודה לישראלים.
באינדקס המוצרים של קטלוג כחול לבן ריכזנו עבורכם מבחר גדול של יצרנים של משקאות חריפים מסוגים שונים בקטגוריות משקאות אלכוהוליים.
 
 
זוהי קטגוריה יחודית עבור יצרני המשקאות החריפים מתוצרת ישראל אשר תסייע לכם לבחור בין שלל יצרני היין, הבירה והערק בישראל שמוצריהם, לא רק שזכו לשם בין לאומי אלא שהם פופלארים מאד בקרב צרכנים ישראלים.
כל היצרנים בקטגוריית יין ואלכוהול מציגים גם חלק ניכר ממוצריהם בצירוף תמונות ומידע מסודר על מוצרי המשקאות החריפים שהם מייצרים ואת מוצריהם ניתן למצוא ברשתות השיווק השונות או בפניה ישירה ליצרני המשקאות החריפים דרך פרטי ההתקשרות המופיעים שם.
 
 
שתיית משקאות חריפים נועדה למבוגרים בלבד והיא מחייבת אחריות והתנהלות בוגרת ואחראית בעת צריכתם, כל עוד כללי הצריכה של צריכת  משקאות חריפים, יין, בירה או ערק נשמרים. הרי שהם בהחלט תורמים למצב הרוח, במיוחד אם המשקאות החריפים שאתם שותים הם משקאות חריפים תוצרת התעשייה הישראלית כחול לבן אשר יוצרו עבורכם ולמענכם.
 

לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
מצאתם אי-דיוקים? יש לכם הצעות ייעול? עדכנו אותנו