תעשייה

 
     
 

 יבוא מסמן לייזר

 
 
שירות זה מאפשר ליבואנים להגיש בקשה לרישיון יבוא מוצרי לייזר המותרים ביבוא.
לאור הסיכון הבריאותי והבטיחותי העלול להיגרם למשתמש ולציבור הרחב משימוש במוצרי לייזר, מוצרי לייזר מותרים ביבוא בכפוף להמצאת רישיון מתאים מהרשות המוסמכת במשרד הכלכלה והתעשייה (כפי שמופיע בתוספת הראשונה לצו ובתוספת השנייה לצו יבוא חופשי).
 

הגשת הבקשה

מה לצרף לבקשה?

​פירוט על אופן הגשת הבקשות, מסמכים נדרשים והליך שחרור של המוצר מפיקוח המכס מפורטים בנוהל בהתאם לסוג השימוש:

  • יבוא מסמן לייזר לשימוש מקצועי בלבד שאינו ברמת סיכון 1 או 2- סעיף 3 בנוהל
  • יבוא מסמן לייזר לשימוש הציבור הרחב לרבות לשימוש מקצועי ושהינו ברמת סיכון 1 או 2-  סעיף 4 בנוהל
  • יבוא מסמן לייזר עבור שימוש על ידי כוחות הביטחון- סעיף 5 בנוהל
  • יבוא לצורך שימוש אישי- סעיף 6 בנוהל
 

יצירת קשר

מנהל תחום ותעשיות קלות- מר מרק פורזיקי 02-6662527
​"המידע הונגש לצרכי הסברה ומידע כללי בלבד – בכל מקרה של סתירה בין האמור באתר אינטרנט זה לבין הוראות החוק, הוראת המנכ"ל, הנהלים ו\או הנספחים - יגבר נוסח החוק, הוראת המנכ"ל, החוק ו\או הנספח הרלוונטי".

 

עודכן לאחרונה בתאריך: 17/04/2016 00:00
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
  
  
 

טפסים, אישורים ומסמכים

הנחיות, נהלים והוראות